Menu

 Tajima DG 15 by Pulse

hjg

Nová verze  

Přichází nové verze TAJIMA DG15 by Pulse !

Nová verze Tajima DG15 by Pulse !

Nová verze TAJIMA DG15 navazuje na jednoduchost, rychlost a funkcionalitu předešlých verzí, doplňuje ji o podporu nových technologií, vylepšuje stávající funkcionalitu, poskytuje nové nástroje, funkce, stehové efekty a nově přichází s podporou mobilních zařízení a cloudových služeb !

Podpora nových technologií je dnes nezbytnou součástí každého profesionální softwaru. Kromě podpory vícejádrových procesorů je nové verze 64bitová a podporuje nejnovější verze operačních systémů Microsoft Windows. S využitím plného výkonu hardware je generování stehů výrazně rychlejší i u vzorů s vysokým počtem stehů.

 

 

Buďte Mobilní !

Buďte mobilní !

Podpora mobilních zařízení !
Nová verze se orientuje nejen na vylepšení stávající funkcionality, ale i na podporu mobilích zařízení a síťového řízení vyšívacích automatů TAJIMA. Vzor již dnes nemusí vznikat jen na obrazovkách osobních počítačů, ale i na displeji Vašeho mobilního telefonu, tabletu s podporou HTML5.   

 

Co je Pulse Cloud ?
Pulse Cloud jsou dynamické webové stránky postavené na HTML5. Stránky jsou multiplatformní, a je možné je využívat na libovolném mobilním zařízení nebo operačním systému.

S využitím uživatelsky definovatelných šablon je tak možné vytvářet i jednoduché vzory přímo v prostředí internetového prohlížeče nebo na displeji mobilního telefonu.

Manažeři ocení možnost sledování stavu výroby a základní reporting pro jednotlivé vyšívací stroje na libovolném zařízení odkudkoliv ! 

 

Propojte své pobočky !
Vyšívací stroje se připojují k přidělenému uživatelskému účtu v Cloudu prostřednictvím sítě Internet. V praxi tak může programátor pomocí webových stránek odeslat vzor například z Prahy do Brna přímo do vyšívacího stroje.

Pulse Cloud

Pulse Cloud

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru