Menu

 Flitrovací aparáty III

hjg

Flitrovací aparáty typ III (patent)  


Technologie:

Flitrovací aparáty typu III jsou přídavné aparáty pro vyšívací stroje, které umožňuji přišívání flitrů plně automaticky. Flitrovací aparáty jsou instalovány přímo na vyšívacím stroji, jejich spouštění a posuv flitru je řízeno krokovými motory.

Programování:
V případě programování flitrů musí být software vybaven programovacími funkcemi včetně funkcí pro změnu barvy flitru. Data pro stroj musí být exportována v *.TBF nebo *.TCF formátu. V programu lze kombinovat všechny použité flitry na jednom aparátu. Stroj změní při vyšívání flitr aniž by došlo k odstřihu nitě. Flitry je možné pokládat i přes sebe (vrstvení).

Podporované typy flitrů:
Jsou podporovány flitry o průměrech 3 až 9 mm.

Požadavky na stroj:
Flitrovací aparáty lze dnes instalovat na většinu vyšívacích strojů TAJIMA.

Rychlost vyšívání:
Flitrovací aparáty jsou konstruovány jako vysokorychlostní, maximální rychlost vyšívání je 1.000 stehů za minutu.

Velikosti flitrů:
Flitrovací aparáty mohou být vybaveny řadou nástavců a vodičů dle velikosti použitého flitru. Pro každý rozměr flitru je nutné použít správný nástavec a vodič.

 

Specifikace

Flitrovací aparát III   Flitrovací aparát III   Ukázka flitrovácí techniky

(1) Až čtyři typy flitrů mohou být instalovány na jedné vyšívací hlavě
Dva odlišné rozměry, tvary a barvy flitru mohou být instalovány na jednom flitrovacím aparátu. Pokud je na hlavě vyšívacího stroje instalován levý (poslední jehla) pravý (první jehla) flitrovací aparát, mohou být na jedné výšivce použity až čtyři různé flitry.

 

 

(2) Detekce prázdného kotouče
Pokud dochází flitry na kotouči, vyšívací stroj zastaví a nahlásí chybu. Umožňuje tak obsluze vyšívacího stroje na problém rychle reagovat.

 

(3) Zdvihnutí a spuštění aparátu
Na rozdíl od standardních flitrovacích aparátů jsou tyto poháněny samostatným krokovým motorem. Je tedy možné manipulovat s každým aparátem na každé vyšívací hlavě samostatně.

 

(4) Vysokorychlostní flitrování 1.000 flitrů/min. !
Pro standardní režim flitrování je možné použít vysoké rychlosti až do 1.000 flitrů/min. Pokud vzor obsahuje změnu přepínání velikosti flitru, je rychlost omezena na 800 flitrů/min.

 

(5) Manuální Zdvihnutí/Spouštění aparátu
Na aparátu je umístěn přepínač umožňující obsluze manuální zdvihnutí nebo spuštění aparátu pro snazší manipulaci s jehlami a lepší přístup k vodičům nití.

 

(6) Kompaktní a užší provedení
Konstrukce aparátů je navržena tak, aby mohla být instalována na širší spektrum modelů vyšívacích strojů včetně strojů modelové řady TFGN s počtem hlav větším než 50 a nižší roztečí hlav.

 

Katalogový list Flitr-III (ENG)

 

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru